Vasa Raičkovića, 26                         Žiro-račun: 510-201983-50                         E-mail: skola@ssr-pg.edu.me                         Tel. +382 20 237 361
 
Naslovna
 
O školi
 
Aktuelnosti
 
Programi
 
Praktično obrazovanje
 
Obrazovanje odraslih
 
Eko-škola
 
Međunarodna saradnja
 
Linkovi
 
Poslodavci
 
Javne nabavke
 
Baza znanja
 

 

Upis učenika u I razred za školsku 2022/2023.

Rang lista prijavljenih učenika za upis u I razred

 

Obrazovni program: Tehničar hemijsko-farmaceutskih procesa i ispitivanja

R.br.

Ime

Prezime

Broj bodova

1

Aida

Bibuljica

56.92

2

Anesa

Ličina

54.78

3

Minela

Sijarić

54.49

4

Lejla

Frljučkić

53.96

5

Artem

Krutiporokh

51.94

6

Anđela

Leposavić

48.62

 

Obrazovni program: Tehničar zaštite životne sredine

R.br.

Ime

Prezime

Broj bodova

1

Ivana

Lambulić

57.06

2

Sabrije

Rama

51.69

3

Mia

Dabanović

48.58

4

Jovana

Ivanović

48.55

 

Obrazovni program: Grafički tehničar

R.br.

Ime

Prezime

Broj bodova

1

Andrija

Boljević

99

2

Lara

Halimović

89.89

3

Mara

Ačković

83.49

4

Jakov

Bajčeta

62.75

5

Nikolina

Pejušković

58.62

6

Pavle

Raičević

56.68

7

Sava

Noković

55.78

8

Kosta

Šaban

55.16

9

Helena

Ristić

46.28

 

Obrazovni program: Tehničar zmetalurgije

R.br.

Ime

Prezime

Broj bodova

1

Nevena

Paunović

49.06

 

Obrazovni program: Tehničar modnog dizajna

R.br.

Ime

Prezime

Broj bodova

1

Milica

Danilović

78.63

2

Kristina

Baranin

76.2

3

Elena

Đurović

73.04

4

Marija

Raković

67.07

5

Maša

Božović

60.86

6

Valentina

Jelić

56.18

7

Anastasija

Komatina

56.14

8

Sanja

Ivanović

55.76

9

Anja

Radmanović

54.47

10

Lana

Babović

54.42

11

Miljana

Ilinčić

53.55

12

Nora

Zećirović

53.37

13

Laura

Rakić

53.16

14

Jelena

Vukčević

52.83

15

Nemanja

Adžić

52.76

16

Eldin

Kurpejović

52.44

17

Pavle

Đurović

52.44

18

Petar

Đurović

52.44

19

Radmila

Čolić

52.27

20

Pavle

Dedović

51.15

21

Mina

Miranović

50.79

22

Marija

Šćepanović

50.61

23

Milena

Novović

49.66

24

Teodora

Radulović

49.58

25

Marija

Gojković

49.55

26

Helena

Lukovac

49.07

27

Matija

Novaković

48.6

 

Obrazovni program: Prehrambeni tehničar

R.br.

Ime

Prezime

Broj bodova

1

Draško

Iković

71.96

2

Aleksandra

Avramović

50.37

3

Anđela

Raičević

50.13

4

Milica

Okuka

48.58

 

Obrazovni program: Tehničar poljoprivrede

R.br.

Ime

Prezime

Broj bodova

1

Igor

Perović

62.33

2

Dražen

Ivanović

56.83

3

Matija

Anđelić

54.81

4

Miljan

Anđelić

54.4

5

Ivan

Nikić

49.81

6

Lazar

Rakočević

49.37

7

Senad

Agović

48.82

 

Obrazovni program: Operater hemijskih procesa i ispitivanja

R.br.

Ime

Prezime

Broj bodova

1

Ana-Marija

Jovanović

46.74

2

Đorđe

Rajović

43.73

3

Anđelija

Mališić

42,83

4

Emilija

Popović

41.71

5

Sara

Jovanović

41.23

6

Nemanja

Šljukić

41.07

7

Anđela

Ramović

41

8

Nikola

Đukić

38.49

9

Kristina

Roganović

38.36

10

Katarina

Bojanović

30.78

11

Andrea

Krunić

27.65

 

Obrazovni program: Obrađivač plemenitih metala

R.br.

Ime

Prezime

Broj bodova

1

Elizabeta

Toskić

43.07

2

Hamza

Mrkulic

41.21

3

Predrag

Radmanović

40.86

4

Ognjen

Živković

40.03

5

Iljaz

Karimanović

38.19

6

Leon

Adžović

37.02

7

Valentina

Kovačević

35.35

 

Obrazovni program: Rasadničar , cvjećar

R.br.

Ime

Prezime

Broj bodova

1

Anastasija

Damjanović

104.79

2

Andrea

Kovačević

31.37

3

Iva

Pejović

39.41

4

Bojana

Đuranović

40.94

5

Anita

Mišković

45.12

6

Nadira

Ajvazi

45.77

 

Obrazovni program: Frizer

R.br.

Ime

Prezime

Broj bodova

1

Ljupka

Sofkovska

76.06

2

Jovan

Brnović

73.52

3

Enes

Muhović

71.07

4

Nikolina

Krsmanović

70.1

5

Kristina

Čović

69.46

6

Luka

Ivanović

67.22

7

Adelina

Murić

64.04

8

Dražen

Radulović

62.78

9

Teodora

Janković

62.5

10

Ivan

Perović

62.08

11

Ardijana

Đukatani

61.83

12

Marija

Đurović

61.07

13

Nikolina

Krkotić

60.11

14

Anabela

Koljčević

58.73

15

Miloš

Lekić

58.26

16

Katarina

Stamatović

57.77

17

Leo Daniel

Mehović

56.71

18

Aleksandra

Bojić

56.41

19

Teodora

Maraš

54.51

20

Binak

Kajtazi

54.26

21

Rabija

Đukatani

54.13

22

Dea

Toskić

54.06

23

Edin

Kajtazi

53.58

24

Nikolina

Đurović

53.57

25

Matija

Mijatović

53.49

26

Sabira

Marković

51.87

27

Aleksandar

Begović

51.64

28

Neđbedin

Sadrija

51.04

 

Obrazovni program: Pekar

R.br.

Ime

Prezime

Broj bodova

1

Marija

Krstičević

46.86

2

Luka

Kendereški

46.66

3

Iva

Vešković

43,4

4

Amela

Orahovac

41.36

5

David

Popović

40.2

6

Anastasija

Radosavljević

40.04

7

Kristina

Bjelić

35.4

8

Jovan

Šćepanović

34.8

 

Učenici koji su prijavu podnjeli preko portala upisi.me, dokumenta predaju školi od  5.do 8. jula 2022. godine od 8 -12h.

UPISNA KOMISIJA

 

 

 

VIZIJA ŠKOLE:

Razvijati programe obrazovanja i vaspitanja, kao i uslove  za njihovu realizaciju,  koji će doprinositi oblikovanju zdravih, srećnih  i uspješnih ličnosti i društva u cjelini.

MISIJA ŠKOLE:          

„RADOST, RAD I ZNANJE –  KROZ RAD(O)ZNALOST DO USPJEHA“

 

 

FB stranica

 

Youtube kanal

 

Instagram