NASTAVNI KADAR - PREGLED ZAPOSLENIH
PO AKTIVIMA – ŠKOLSKA 2014/15.GOD.
I Stručni aktiv crnogorskog-srpskog,
bosanskog, hrvatskog jezika i književnosti
R.br. |
Ime i prezime |
Odj. starj. |
|
|
1.
|
Marina Ganjola |
- |
|
2.
|
Željka
Dokić |
I-2
Graf. tehn. |
|
3.
|
Gordana Labović |
II-3
Prehrtehn. |
|
4.
|
Srdja Kostić
Mat.šk.Maš. |
- |
|
II Stručni aktiv stranih jezika
5. |
Snežana Ivanković |
Graf. tehn.
IV-2 |
6. |
Slavica
Novović |
III-2
Graf. tehn. |
7. |
Danka Sinđić |
IV-3
Konf. tehn. |
8. |
Nina
Ivanović
Mat. šk. Građ. |
- |
III Stručni aktiv matematike, fizike,
informatike, elektrotehnike
R.br. |
Ime i prezime |
Odj. starj. |
|
|
9. |
Branka Banović |
IV -5
Polj. tehn. |
|
10. |
Senka Petrović |
II-5
OPM/Pekar |
|
11. |
Snježana Radunović |
- |
|
12. |
Ivana Ćetković |
IV-1
HL |
|
13. |
Milenko Bogojević
Mat.šk.
OŠ Ubli |
- |
|
14. |
Đorđina Markuš Ug.o dj. |
- |
|
IV Stručni aktiv društvene grupe predmeta
15. |
SlobodankaRaonić |
I-4
Frizer |
|
16. |
Jelena Šekularac |
|
|
R.br. |
Ime i prezime |
Odj. starj. |
|
|
17. |
Dragana Pavlićević |
-
|
|
18. |
Biljana Terzić |
|
|
19. |
Ana
Ivanović
|
III-3
TIA/KT
|
|
V Stručni aktiv fizičkog vaspitanja,
likovne umjetnosti, estetike struke, medicinske
grupe predmeta, praktične nastave sa tehnologijom
rada
R.br. |
Ime i prezime |
Odj. starj. |
|
|
20. |
Verica Prelević |
III-5
Frizer |
|
21. |
Stojan
Bogojević |
- |
|
22. |
Nebojša
Damjanović |
- |
|
23. |
Danijela Laušević |
- |
|
24. |
Zagorka Ivanović |
- |
|
25. |
Senka Savović |
- |
|
VI
Stručni aktiv tekstilne grupe predmeta
R.br. |
Ime i prezime |
Odj. starj. |
|
|
26. |
Snežana Vukićević
|
- |
|
27. |
Marija Stanković |
- |
|
VII Stručni aktiv hemije, nemetala i
grafičarstva
R.
br. |
Ime i prezime |
Odj. starj. |
|
|
28. |
Milunika Joković |
III-1
HTT/HL |
|
29. |
Budimka Radulović |
II-1
HTT/HL |
|
30. |
Dženeta
Koljenović |
II-2
GT/KT |
|
R.br. |
Ime i prezime |
Odj. starj. |
|
|
31. |
Sandra Kovačević |
- |
|
32. |
Marijana Peković |
I-3
TM/PT |
|
33. |
Lidija Kujačić |
I-1
TZŽS |
|
34. |
Vinka Milošević
|
IV-4
PT |
|
35. |
Biljana Kljajić |
III-6
OPM |
|
R.br. |
Ime i prezime |
Odj. starj. |
|
|
36. |
Jelena Kotlaja |
- |
|
37. |
Aleksandra Ćetković |
- |
|
VIII Stručni aktiv metalurške grupe predmeta
38. |
Dragana Danilović |
-
|
|
39. |
Danilo Mugoša |
I-5
OPM
|
|
R.br. |
Ime i prezime |
Odj. starj. |
|
|
40. |
Snežana Lopičić |
- |
|
41. |
Vesko Mihailović |
- |
|
42. |
Stanojka Zeković
(Mat. šk. Elektro) |
- |
|
IX Stručni aktiv poljoprivrede, proizvodnje i
prerade hrane (veterina);
43. |
Milica Stošić |
III-4
Prehram.
tehničar |
|
R.br. |
Ime i prezime |
Odj. starj. |
|
|
44. |
Dragana Boričić |
- |
|
45. |
Aleksandra
Babović |
II-4
Frizer |
|
46. |
Vladimir Đaković |
- |
|
47. |
Anja Jovović |
- |
|
48. |
Nikola Krivokapić |
- |
|
49. |
Margita Vujičić |
- |
|
Nastava je u cjelini stručno zastupljena.
|